Сравнение
Add items to comparison
Желания
Add items to wish list
Schedule:

Mon-Fri: 09:00-19:00

Sat: 10:00-15:00

Sun: day off

0
Shopping cart

Store reviews

5.0
8 reviews
Sort:
newer first by rating oldest first
Замовляла тут перший раз - Омегу 3 (200 кап) і комплекс із 4 вітамінів (180). Відправили в той же день, все оперативно,швидко, для нас це було важливо бо захворіли ковідом, а деякі магазини писали що відправка 2-5 днів, а хотілось чим швидше. Асортимент тут теж дуже великий, будемо замовляти ще. Рекомендую!
Reply
Співпрацюю з магазином вперше. Обслуговування хороше. Переживала за переведені кошти. Фірм багато, але хочеться співпрацювати з надійними. Товар отримала швидко, сроки придатності хороші. Дякую за відповідальне ставлення до роботи.
Reply
Дуже терміново потрібні були вітаміни! Необхідні вітаміни були в наявності.Оператор була дуже приємна і ввічлива (жаль не запитала ім'я). Зробили все оперативно. Доставка день в день кур'єром, що дуже порадувало! ДЯКУЮ за таку кропітку роботу. Удачі Вам у вашій справі!
Reply
Заказываю препараты в этом магазине уже не первый год. Всегда очень довольна консультантом + быстрая доставка. Огромная благодарность команде за работу, особенно благодарю консультатна за профессиональный и внимательный подход к покупателям.
Reply
Замовляла препарати- все дуже швидко оформили і вислали! Я задоволена роботою магазину.
Reply
В магазине очень хорошие консультации по товарам. Работают грамотно, четко, оперативно.
Reply
Спасибо за оперативность и теплое отношение к клиентам.
Reply
Делала заказ в этом магазине первый раз. Позвонили через 3 минуты после оформления заказа. Отличное отношение к клиентам. Доставили в тот же день.
Reply
Наверх