Гарантії

Весь товар представлений на даному сайті поставляється виключно з США і країн ЄС і є 100% оригінальним товаром, виробленим у відповідності до міжнародних стандартів якості.

Доставка і оплата
Здійснюючи замовлення на даному сайті, Ви підтверджуєте, що згодні з умовами оплати і доставки.

Умови обміну та повернення
У зв'язку з тим, що велика частина продукції, що представлена ​​на цьому сайті, має специфічні умови зберігання, Ви можете відмовитися від товару або вимагати заміну тільки в момент доставки або раніше.

Переконливе прохання перевіряти замовлений Вами товар при отриманні в присутності кур'єра, або у відділенні Нової пошти.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »Біологічно активні добавки не підлягають поверненню або обміну.

Відмова від відповідальності
Іноді виробник може змінювати етикетки на товарах та / або їх склад. Ми намагаємося постійно актуалізувати зображення, а також інформацію про товари, проте настійно рекомендуємо вивчити етикетки, попередження та рекомендації щодо застосування всіх продуктів перед використанням і не покладатися виключно на інформацію, надану на нашому сайті.

Персональні дані
Оформлення замовлення на даному сайті означає згоду на обробку та зберігання Ваших персональних даних з метою обробки замовлення і виконання магазином своїх зобов'язань.

Увага!
БАД не є лекарственнім засобом. Перед вживанням будь-яких добавок, проконсультуйтеся з лікарем!